Kosmetika

Dříve jsem si myslela, že dokonalý make-up je o správně vybraném make-upu, či perfektně nanesené tvářence či vhodně zvolenými stíny. Je to pravda. Nicméně s přibývajícím věkem a neustálým bojem s akné, ke kterým se začaly objevovat i první vrásky, jsem zjistila, že nejlepší make-up, je dokonalá pěstěná pleť.

Proto jsem si koncem roku 2020 dodělala vzdělání o kosmetický kurz a začala se aktivně zabývat kosmetikou.

Institut Esthederm převychovává pleť a učí ji soběstačnosti, aby vypadala stále krásná. Prudkty Institut Esthederm respektují bio-ekologii a jsou s ní v souladu.

PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Kosmetické ošetření je důležitým krokem na cestě do světa dlouhodobé krásy. V salonech Institut Esthederm vás čeká hluboký zážitek a péče, která nastartuje převýchovu pokožky a obnovu jejích přirozených procesů. Pleť důkladně zdiagnostikujeme, navrhneme vhodné ošetření i program domácí péče.

FILOZOFIE

To, co je nejvíce vidět a velmi ovlivňuje sebehodnocení a pocit spokojenosti se sebou, je krásná pleť. Každý den jsme však napadení několika negativními vlivy, na které naše pleť reaguje. Venkovní prostředí, znečištění, stres, vnitřní faktory a náš způsob života vytvářejí omezení, které způsobují, že naše pleť nefunguje správně. Úkolem Institut Esthederm je převychovat pleť, čili nastartovat správné fungování pleti zevnitř. Po 35 letech zkušeností s převýchovou pleti víme, že pro nastartování přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace domácího ošetření a ošetření v kosmetickém salonu.

Každý jeden z nás potřebuje energii na to, aby mohl žít a uskutečňovat své plány. I naše pleť potřebuje ke správnému fungování dostatek energie. Proto jsou všechny produkty kosmetiky Institut Esthederm vyrobené z patentované „buněčné vody“, tzv. „Cellular Water“. Není to mineralizovaná voda, ani termální voda. Je to voda, která je svým složením identická s vodou našich kožních buněk. Na pleť působí jako živá voda. Pokožka má díky ní energii na to, aby mohla správně pracovat. Dostatek energie a vhodně zvolená péče v pokožce nastartuje její správné funkce. Několik patentů a inovativních technologií v každém produktu kosmetiky Institut Esthederm pracuje v harmonii s pokožkou a učí ji správně fungovat. Objevte i vy produkty kosmetiky Institut Esthederm a vydejte se s námi do světa dlhobej krásy.

VODA
Správny druh vody

Celulární voda, vytvořená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátní složení, identické jako voda lidského těla. Poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a vývoj.
SVĚTLO
Dostatok světla

INSTITUT ESTHEDERM využívá světlo pozitivně. Patent UV in Celium technology umožňuje pokožce využívat pozitivní efekty slunečního záření a zároveň ji chrání před škodlivým efektem.


PLEŤ
Respektování její přirozenosti

INSTITUT ESTHEDERM produkty byly vytvořeny pro ošetřování Vaší pleti dynamicky na základě sezónních rytmů, denních a nočních cyklů jakož i časových změn pokožky.

Nabízím tato ošetření v salónu s profesionální špičkovou kosmetikou Institut Esthederm

Esthederm DISCOVERY – hloubkové čištění pleti
DISCOVERY750 Kč(60 min)
Unikátní a ohleduplná metoda hloubkového čištění s omlazujícím účinkem, která zajistí optimální vstřebávání aktivních látek a podpoření účinků péče o pleť. Vaše pleť bude plná energie a lépe přijme další terapii. + kosmetická masáž obličeje a dekoltu

Esthederm OXY-KOSMETICKÁ PÉČE
OXY´ PURITY1 750 Kč(90 min)
Profesionální kosmetická péče vhodná pro pleť s projevy nadměrné tvorby mazu , rozšířenými póry a pro pleť náchylnou k tvorbě akné. Po kosmetické proceduře je pleť vyčištěná, jasnější, skvrny jsou redukovány, zmenší rozšířené póry.
OXY´ HYDRA1 750 Kč(90 min)
Profesionální intenzivní kosmetická procedura založená na cílených aktivních látkách, okamžité Intenzivní účinky, akutní zkrášlující péče. Intenzivní péče proti vráskám, okamžité vyplnění vodou. Kosmetická procedura vhodná pro silně dehydratovanou pleť.
OXY´ NERGY1 750 Kč(90 min)
Profesionální kosmetická péče s okamžitými intenzivními účinky pro pleť se známkami únavy, stresu, ztrátou zářivosti. Po kosmetické proceduře je pleť okamžitě rozzářená, uvolněná, tonizovanější, pevnější, hladší a viditelně vyživená a revitalizovaná.

REGENERAČNÍ PEELINGOVÉ OŠETŘENÍ

s efektem nové pleti

VYSOCE PERSONALIZOVANÉ TECHNICKÉ PEELINGOVÉ OŠETŘENÍ S EFEKTIVNÍ SLUPOVACÍ OMLAZUJÍCÍ MASKOU.

 • MULTIPEEL REPULP…………………………………………………………………………………………. 2.250,- (90min)
 • peelingové ošetření s kyselinou hyaluronovou
  Zaměřeno na vrásky, hydrataci a omlazení pleti s vysokou tolerancí a s trvalým výsledkem na pleti.
 • MULTIPEEL PURITY ……………………………………………………………………………………………2.250,- (90min)
 • peelingové ošetření s propolisem
  Zaměřeno na akné, ucpané a rozšířené póry, jizvy po akné s vysokou tolerancí a s trvalým výsledkem na pleti.
 • MULTIPEEL RADIANCE……………………………………………………………………………………..2.250,- (90min)
 • peelingové ošetření s vitamínem C
  Zaměřeno na pigmentové skvrny, ztrátu jasu, omlazení a nerovnoměrné zabarvení pleti s vysokou tolerancí a s trvalým výsledkem na pleti.